E-Ticaret Odaklı Ürün Fotoğrafçılığı

Aslında güzel bir fotoğraf nerede ve ne amaçla kullanılırsa kullanılsın ”güzel” dir. Güzel görecelidir evet. Ama estetik olduğunu, ışığının ve renginin güzel olduğunu ilk bakışta anlıyoruz. Hayatımıza telefon ve digital dünya bu kadar girdikten sonra fotoğrafçı olmasa bile herkesin gözü güzel fotoğrafı tanır oldu.

Bu noktada farkımızın, sizi çok iyi dinleyerek sizin için güzel olanı bulmaya çalışmamız olduğunu söyleyebilirim. E ticaret için güzel fotoğraf kurallarına tabiki hakimiz. Etsy, Amazon, Ebay, Wallmart, Hepsiburada, Trendyol ve benzeri tüm platformların kendine has talepleri var. Kendine has kitlesi ve onların da görmeyi arzuladığı şeyler… Bu noktada yetersiz iseniz küçük bir danışmanlık dahi veriyoruz.

Fakat asıl odaklanmamız gereken, bir marka gibi davranmak istiyor musunuz? Markanızı büyütmek ve bir ifade sahibi olmasını istiyor musunuz? İşte bu noktada biz devreye giriyoruz. Hem satışkan hem de bir tarzı olan, ürünün değerinin hakkını verdiğimiz fotoğraflar ve videolar üretiyoruz. E ticaret dünyasında ciddi bir yer edinmeniz için elimizden geleni yapıyoruz ve beraber büyüyoruz.

Lütfen ”Pazar Yerleri İçin Fotoğraf” yazımıza tıklayın ve size temel ihtiyaçlardan bahsedelim.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir