Amazon İçin Fotoğraf ve Video

Bir ürün fotoğrafçısı olarak, ürünlerini mümkün olan en iyi ışıkta sergilemek için Amazon ve Etsy satıcılarıyla çalışmaktan zevk alıyorum.

Bu başarılı girişimcilerle işbirliği yapmayı ve işlerini bir sonraki seviyeye taşımalarına yardımcı olmayı seviyorum. İster çevrimiçi vitrinleri için çarpıcı görüntüler oluşturuyor ister sosyal medya kampanyaları için özel yaşam tarzı çekimleri tasarlıyor olsun, yeni zorluklara göğüs germek ve vizyonlarını hayata geçirmek için her zaman heyecanlıyım.

Profesyonel ürün fotoğrafçılığı arayan bir Amazon veya Etsy satıcısıysanız, sizden haber almak isterim! Ürünlerinizi gerçekten ön plana çıkaracak ve hak ettikleri ilgiyi çekecek görseller oluşturmak için birlikte çalışalım.

Amazon fotoğraf ve video konusunda çok net standartları olan bir satış platformu. Bunlardan önemli olanlar; 1000 pikselden büyük boyut, maksimum 10mb, 1:1 oranı, jpg ve mutlaka bir karesinin beyaz ve gölgesiz bir arkaplanda çekilmiş olması. Şöyle notları da var bu yalın kare ile ilgili; Herhangi bir aksesuar eklemeden sadece satışta olan ve alıcıya teslim edilecek ürünü gösterin. Ayrıca bulanıklaşmış ve pikselleşmiş görsel kullanmaktan kaçınmamızı söyler Amazon fotoğraf kuralları. Amazon platformu için fotoğraf ve video konusunda destek almak için bize ulaşabilirsiniz.